konec léta 2020 - štěňata

Letošní rok je celkově takový divný - díky "covidu" se vše omezilo.

S Elbou jsme stihli 29.února výstavu - získala nejlepšího veterána  v Lysé nad Labem.

A teď na konci léta se chystáme po dlouhé pauze na štěňata.

Claire Tokelau - po našem Kofí - s tou jsme na krytí již byli - pokud vše půjde jak má narodí se štěňata koncem září. Budoucí otec štěňat je Famous Dancer Tokelau.

Chiméra Kari Přílepy - po našem Mery - s tou na krytí pojedeme během pár dní. 

Více info na e-mailu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plány v roce 2020

Loni jsme si se vším dali pauzu - jen jsme chodili po výletech a užívali si klidu a pohody a hlavně našeho vnuka, kterého naše holky neskutečně milují a Kofí je jeho dvorní "hlídačkou".

Možná také zkusíme vytáhnout Elbu na nějakou výstavu - ale už do veteránů - už jí je 8,5 roku, ale pořád se chová většinou jako mladice. 

 

Koncem léta letošního roku plánujeme štěňata, jak to dopadne je ve hvězdách .......... 

Kimi --- 2006 - 2019

Moc nám chybí, naše Kimča - Xenie Krásná fanfára

nar. 22.11.2006 - 30.5.2019

Odešla nám najednou, tak rychle, na to se zkrátka člověk nikdy nedokáže připravit. Byla naše sluníčko, skvělá parťačka a "šéfová" naší domácnosti.

 

výšlap na Říp

 

Výšlap na Říp se nám vydařil, jen nás bylo málo - celkem 7 psů, ale to už tak někdy bývá, někteří dvounozí páníčkové onemocněli, jiní měli jiné rodinné záležitosti, ale to už se tak někdy stává. Možná to zkusíme na podzim znovu.

Fotky jsou na "rajčeti" - www.tevabe.rajce.net

Děkuji za krásnou sobotu .........

 

rok 2019

Po dlouhé době se dostávám k nějakým novým zprávám. I když ono u nás moc nového není. Naše psí holky jsou zatím všechny v pohodě. Naše nejstarší Kimi oslavila loni v listopadu 12.narozeniny - krom toho, že špatně vidí je pořád v dobré kondici a doufám, že jí to ještě dlouho vydrží. Elba oslavila 7.narozeniny a je ve vynikající kondici a mladé holky jsou pořád naše třeštiprdla. S holkama stále jezdíme na výlety, nejvíce po našem kraji, záleží samozřejmě na počasí a čase. Také jsme loni absolvovali několik výstav, ale nepřeháníme to.

Letos se chystáme opět udělat sraz s našimi psími kamarády a jejich dvounohými páníčky. Sraz je naplánován na 18.5.2019 cca mezi 10 - 10,30 hod  - to ještě doupřesníme - a protože se chystáme pokořit Říp - sraz bude v obci Krabčice - je tam parkoviště (placené, ale žádná vysoká cena). Vše ještě upřesním a pošlu info.

Štěňata - ano letos se chystáme mít štěňata jen nevíme zda-li vyjde jaro či až podzim.

 

Zatím se mějte, přejeme krásné jaro ...

 

poslední vážení 28.4.2018

Dnes po celém dni venku nastalo poslední večerní vážení:

 

kluci - boys

Iggy   - 2,80 kg

Idefix - 2,50 kg

Impuls - 2,30 kg

 

holky - girls

Ines   - 2,20 kg

Isabell - 2,05 kg